İçeriğe geç

Online Sertifikalı Eğitimler

Last updated on 9 Haziran 2020

Ücretsiz ve Online Sertifikalı Eğitimler (TÜRKÇE) (08.06.2020)

Bir çok alandan sertifikalı eğitimler bir tıklama uzağınızda. Bu eğitimlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sertifikalı eğitimler sayesinde ücretsiz sertifika sahibi olacaksınız

Discovery Live – Statik ve Dinamik Parametre Optimizasyonu:  https://www.udemy.com/course/discovery-live-parametre-optimizasyonu/

Proteus ile Arduino Dersleri 1 : https://www.udemy.com/course/proteus-ile-arduino-dersleri/

Android Geliştiriciler İçin Kotlin Kursu: https://www.udemy.com/course/android-gelistiriciler-icin-kotlin-kursu/

Kapsamlı Android Programlama Eğitimi:                          https://www.udemy.com/course/tam-kapsaml-android-programlama-egitimi/

NLP ile Hızlı ve Kolayca İngilizce Konuşmayı Öğren: https://www.udemy.com/course/nlp-ile-hzl-ve-kolayca-ingilizce-konusmay-ogren/

Etkileyici Sunum Hazırlama İpuçları: https://www.udemy.com/course/nlp-ile-hzl-ve-kolayca-ingilizce-konusmay-ogren/

Programlamaya Giriş İçin Temel Kurs: https://www.udemy.com/course/temel-python-kursu/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitad-default&admitad_uid=d25ea8d36ae0c260ea9fc782145393ca&publisher_id=1274358

RMOS – CRM Eğitim Seti: https://www.udemy.com/course/rmos-yazilim-crm-egitim-seti/

Yazılıma İlk Adım : Akış Diyagramları Eğitimi: https://www.udemy.com/course/yazilima-ilk-adim-akis-diyagramlari/?referralCode=ED7EAD224D5008DECFB5

Siber Güvenlik : https://www.udemy.com/course/advanced-uygulamali-ethical-hacker-ve-siber-guvenlik-egitimi/?couponCode=ENIGECCIVOKKE

İzciApp İle Otomatik Kripto Para Ticareti: https://www.udemy.com/course/izciapp-ile-otomatik-kripto-para-ticareti/

Ücretsiz ve Online Sertifikalı Eğitimler (İNGİLİZCE) (08.06.2020)

Bir çok alandan sertifikalı eğitimler bir tıklama uzağınızda. Bu eğitimlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sertifikalı eğitimler sayesinde ücretsiz sertifika sahibi olacaksınız

Python Programming Fundamentals:                            https://www.udemy.com/course/the-complete-python-programming-course/

Google Ads for Beginners: https://www.udemy.com/course/google-ads-for-beginnners/

Eclipse IDE for Beginners: Increase Your Java Productivity: https://www.udemy.com/course/luv2code-eclipse-ide-for-beginners/

Become a Paid Life Coach Online: www.udemy.com/course/become-a-life-coach/

Introducing Spring Boot Kurs : www.udemy.com/course/spring-boot-getting-started/

Excel VBA programming by Examples (MS Excel 2016) : www.udemy.com/course/excel-vba-programming-by-examples/

Diğer Ücretsiz Online Kurslar;

Telegram’da @ucretsizudemykurs

Instagram’da @ucretsiz_kurs

Twitter’da @ucretsiz_kurs hesaplarını takip ederseniz eğer daha çok böyle kurs ulaşabilirsiniz.

Dün paylaşılan online eğitimler için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir