İçeriğe geç

Ücretsiz Sertifikalı Eğitimler

Ücretsiz ve Online Sertifikalı Eğitimler (TÜRKÇE) (06.06.2020)

Bir çok alandan sertifikalı eğitimler bir tıklama uzağınızda. Bu eğitimlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sertifikalı eğitimler sayesinde ücretsiz sertifika sahibi olacaksınız

SEO Nasıl Yapılır?:                                                                                                        https://www.udemy.com/course/seo-nasil-yapilir/

Basic HTML5 Eğitim Seti:                                                                                                  https://www.udemy.com/course/html-web-sayfalarnn-iskeletini-ckarmaya-baslayn/?deal_code=&utm_source=affcampaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitaddefault&admitad_uid=20ed5a2c9c3722cdf83a7153d0c2e942&publisher_id=1274358

Sıfırdan HTML, HTML 5, Tüm Yönüyle HTML & HTML5 Öğrenin:     https://www.udemy.com/course/sifirdan-ileri-seviye-php-pdo-e-ticaret-web-sitesi-yapma/?deal_code=&utm_source=affcampaign&utm_medium=udemyads&utm_term=Homepage&utm_content=Textlink&utm_campaign=Admitaddefault&admitad_uid=54a3c2f131ed93424eee6160298c084a&publisher_id=1274358

Veri Depolama Teknolojileri Temel Bilgiler: https://www.udemy.com/course/veri-depolama-teknolojileri-temel-bilgiler/?ranMID=39197&ranEAID=6D1kTK9UebU&ranSiteID=6D1kTK9UebU-QiTdWcal3LhZ0irgzGtX_A&LSNPUBID=6D1kTK9UebU&utm_source=aff-campaign&utm_medium=udemyads

Ücretsiz ve Online Sertifikalı Eğitimler (TÜRKÇE) (06.06.2020)

Bir çok alandan sertifikalı eğitimler bir tıklama uzağınızda. Bu eğitimlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sertifikalı eğitimler sayesinde ücretsiz sertifika sahibi olacaksınız

A Practical Introduction to Cloud Computing:                                      http://www.udemy.com/course/introduction-cloud-computing/

Foundations of Front-End Web Development:                                              www.udemy.com/course/foundations-of-front-end-development/

Make Money from Home: How to Build an Online Business:                          https://www.udemy.com/course/how-to-build-an-online-business-a-complete-business-plan/

Ten Excel Features Every Analyst Should Know:  https://www.udemy.com/course/ten-excel-features-every-analyst-should-know/

Ansible Essentials: Simplicity in Automation: www.udemy.com/course/ansible-essentials-simplicity-in-automation/

Paul and His Letter to Philemon: http://www.udemy.com/course/paul-and-his-letter-to-philemon/

Cyber Security Course for Beginners – Level 01:  https://www.udemy.com/course/certified-secure-netizen/

Online İngilizce Nasıl Öğrenilir:  http://www.udemy.com/course/how-to-self-study-english-online/

Diğer Ücretsiz Online Kurslar;

Telegram’da @ucretsizudemykurs

Instagram’da @ucretsiz_kurs

Twitter’da @ucretsiz_kurs hesaplarını takip ederseniz eğer daha çok böyle kurs ulaşabilirsiniz.

Dün paylaşılan online eğitimler için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir