İçeriğe geç

Ücretsiz Online Eğitimler

Last updated on 13 Haziran 2020

Ücretsiz Online Eğitimler (Türkçe)

Ücretsiz online eğitimler için aşağıdaki linklerden ilgi alanınıza göre istediğiniz eğitimi seçebilirsiniz. Daha fazla ücretsiz online eğitim için takipte kalınız.

MS Excel – Başlangıç / Orta / İleri Tüm Seviyeler: https://www.udemy.com/course/ms-excel-baslangic-orta-ileri-tum-seviyeler/?couponCode=UCRETSIZMAYIS20

C# ile Katmanlı Mimari Öğren : Ado .Net ile WinFormC# ile Katmanlı Mimari Öğren : Ado .Net ile WinForm: https://www.udemy.com/course/1-saatte-c-sharp-ile-katmanli-mimari-ogren/

Bir Saatte Css Öğren: https://www.udemy.com/course/1-saatte-css-ogren/

JSON Eğitimi (Uygulamalı): https://www.udemy.com/course/json-egitimi/

Mastercam CAD CAM ve CNC Programlama Başlangıç: https://www.udemy.com/course/mastercam-ile-uygulamal-cad-cam/

(Ücretsiz) Canva Sosyal Medya İçerik Üretimi [30 Dakika]: https://www.udemy.com/course/sosyal-medya-icerik-uretimi/

(Ücretsiz) Faceboook Reklamcılığı [30 Dakika]: https://www.udemy.com/course/facebook-reklamcilik-egitimi/

Agile Yazılım Geliştirme, Proje ve İnsan Yönetimi Yaklaşımı:https://www.udemy.com/course/agile-yazilim-gelistirme/

Temel Dijital Pazarlama Eğitimi / Dijital Medya Kursu:https://www.udemy.com/course/temel-dijital-pazarlama-egitimi-dijital-medya-kursu/

(Ücretsiz) Google İşletmem Eğitimi – Google My Business: https://www.udemy.com/course/google-isletme-hesabi-ekleme-egitimi/

Sıfırdan Bootstrap 4 Öğrenme:                                  https://www.udemy.com/course/sifirdan-bootstrap-4-dersleri-bootstrap-egitimi/

Hiç Bilmeyenler için Python:https://www.udemy.com/course/hic-bilmeyenler-icin-python/

Sanal makineye Sıfırdan Windows 10 kurulumu: https://www.udemy.com/course/sanal-makineye-sfrdan-windows-10-kurulumu/

Hızlı HTML5 Programlama: https://www.udemy.com/course/hzl-html5-programlama/

3ds Max İle Villa Modelleme Eğitimi: https://www.udemy.com/course/3ds-max-ile-villa-modelleme-egitimi/

KONUŞMA DÜZEYİNDE İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM: https://www.udemy.com/course/konusma-duzeyinde-ingilizce-ogreniyorum/

Electron.js ile Masaüstü Uygulama Yapımına Giriş: https://www.udemy.com/course/electronjs-ile-masaustu-uygulama-yapimina-giris/

ExpressJS ve Socket IO İle Chat Uygulaması Geliştirelim: https://www.udemy.com/course/expressjs-ve-socketio-ile-chat-uygulamas-gelistirelim/

Kurumsal Mimariler İçin Sql Server Veri Tabanı Tasarımı:  https://www.udemy.com/course/veritabani-tasarimi/

Baş Denetçi Nasıl Olunur: https://www.udemy.com/course/bas-denetci-nasl-olunur/

Temel Linux Eğitimi Dokümantasyon Kaynağı: https://www.udemy.com/course/linux-dokumantasyonu/

Kodlama Bilmeden Web Sitesi Yapma | Blogger Dersleri:  https://www.udemy.com/course/kodlama-bilmeden-web-sitesi-yapma-blogger-dersleri/

Mühendislik Öğrencileri İçin Matlab: https://www.udemy.com/course/matlabber/

Sıfırdan ReactJS ve Context Api: https://www.udemy.com/course/sifirdan-reactjs-ve-context-api/

Baştan sona C Programlama eğitimi: https://www.udemy.com/course/bastan-sona-c-programlama-egitimi/

Geometri -Örnek Soru Çözümleri-TYT-YKS,:  https://www.udemy.com/course/geometri-ornek-soru-cozumleri-tyt-yks/

Ücretsiz Online Eğitimler (İngilizce)

Unpacking the Internet of Things (IoT):  http://www.udemy.com/course/unpacking-the-internet-of-things/

Learn Angular 4 from Scratch: www.udemy.com/course/learn-angular-from-scratch/

Learn to Program in Javascript: Beginner to Pro: www.udemy.com/course/programming-in-javascript/

Practice Java by Building Projects: https://www.udemy.com/course/practice-java-by-building-projects/

Job Interview Skills Training Course: https://www.udemy.com/course/find-a-job-interview-skills-training-course/

Meet your brain: a short introduction to neuroscience: https://www.udemy.com/course/meet-your-brain/

Excel Pivot Table Basics: www.udemy.com/course/pivot-table-basics/

Quickstart AngularJS:
www.udemy.com/course/quickstart-angularjs/

How to Film your Videos: Official Udemy Course: www.udemy.com/course/udemy-insights-filming-your-videos/

Professional Logo Design in Adobe Illustrator: www.udemy.com/course/professional-logo-design-crash-course/

Fundamentals of Computer Hacking: www.udemy.com/course/computer-hacking-fundamentals/

React basic in just 1 hour: www.udemy.com/course/react-basic-in-just-1-hour/

Photography: Ditch Auto – Start Shooting in Manual: www.udemy.com/course/ditch-auto-start-shooting-in-manual/

How to Use SMART Goals: Achieve More in Less Time: www.udemy.com/course/goal-setting/

Telegram’da @ucretsizudemykurs

Instagram’da @ucretsiz_kurs

Twitter’da @ucretsiz_kurs hesaplarını takip ederseniz eğer daha çok böyle kurs ulaşabilirsiniz.

Dün paylaşılan ücretsiz eğitimler için buraya tıklayınız.

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir